Free delivery from 69,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge
Kabel USB-Lightning eXc POWERFUL 2m, czarny
Kabel USB-Lightning eXc POWERFUL 2m, czarny
Kabel USB-Lightning eXc POWERFUL 2m, czarny
Kabel USB-Lightning eXc POWERFUL 2m, czarny
Kabel USB-Lightning eXc POWERFUL 2m, czarny
Kabel USB-Lightning eXc POWERFUL 2m, czarny

Kabel USB-Lightning eXc POWERFUL 2m, czarny

26,99 zł
incl. VAT / szt.
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Deferred Payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it
Buy now, pay later - 4 steps
When choosing a payment method, select PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.
Product sold out
You will receive an email notification from us when the product is available again.
Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Contact details entered above are not used to send newsletters or other advertisements. When you sign up to be notified, you hereby agree to receive only a one-time notification of a product re-availability.

Twój kabel do iPhone* znów nie działa? A może gdzieś się zawieruszył i nie masz już siły go szukać? Nie martw się, nie musisz wydawać fortuny na nowy, oryginalny kabel Lightning – bo mamy dla Ciebie świetną alternatywę!

eXc Powerful – to bardzo trwały kabel Lightning do iPhone* i innych urządzeń Apple*. Wzmocniony oplot przewodu i metalowe obudowy wtyków sprawiają, że kabel jest odporny na uszkodzenia.

Znasz przysłowie: „Czystego złota rdza się nie ima”? Ot cała prawda, więc postanowiliśmy to wykorzystać. Kabel Lightning Powerful posiada pozłacane wtyki. Ma to duże znaczenie, jeśli chodzi o wytrzymałość. Złoto nie utlenia się i nie reaguje z innymi związkami. Dodatkowo, ma wpływ na lepszy przepływ prądu.

Martwisz się, że zamiennik oryginalnego kabla będzie ładował wolniej? Niepotrzebnie! Kabel Powerful nie ma czego się powstydzić – jego maksymalne natężenie wynosi 2.4A, co pozwala na szybkie i efektywne ładowanie wymagających urządzeń Apple*.

Używanie krótkiego kabla bywa męczące, ogranicza nas on zaledwie do kilkudziesięciu centymetrów. Pozwól więc sobie na więcej luzu… Kabel Lightning Powerful o długości dwóch metrów da Ci pełną swobodę korzystania z urządzenia w trakcie ładowania czy transmisji danych.

Co powiesz na więcej koloru w życiu? Kabel, którego używasz praktycznie codziennie, nie musi być jednolity i czarny. Powerful ma stylowy, przyciągający wzrok wzór i dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

* Nazwy oraz oznaczenia należą do ich prawowitych właścicieli i użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.

Brand
Symbol
5901687939674
Producer code
5901687939674
Warranty
Rodzaj kabla
USB 2.0 > 8-PIN (Lightninig)
Długość
2m
Max. natężenie
2.4A
Kolor
czarny
Model
Powerful
Tagi
kabel Lightning
kabel do iPhone
kabel usb iPhone
kabel usb Lightning
24 miesiące
24 miesiące
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixel